Výběr skvělých hotelů v obci Čeladná

Plánujete cestu na Čeladnou a hledáte super hotel k ubytování? Tady jste správně. Připravili jsme pro vás seznam zajímavých hotelů, které se v této krásné obci nachází. Které to jsou?

Miura Hotel

Moderní hotel najdete dle rezervační služby booking.com necelých 1,5 km od centra obce. Tento hotel nabízí deluxe pokoje s obrovskou manželskou postelí kolem 5 000 Kč za noc o víkendu. Není to žádná levná záležitost, ale za tuto cenu počítejte s opravdovým pohodlím, bohatou snídaní a navíc můžete využít skvělý wellness, který je součástí tohoto hotelu.

Mezi plutky

Krásný hotel laděný do současných trendů nabízí pronájem manželského apartmá v Deluxe variantě s bohatou snídaní a dalšími službami za docela vysokou cenu kolem 8 000 Kč na noc o víkendu. Nicméně za tuto cenu budete mít krásný apartmán pouze pro sebe. Nabízí výhled na hory, památku, do přírody. K dispozici budete mít také bazén a společnou lounge včetně baru, soukromou terasu a další. Vhodný je tento hotel na zimní sporty, protože má přímý vstup na sjezdovku a nabízí i uložení zavazadel zdarma. To se může v zimě opravdu hodit.

Apartmány Tee House

Krásný výhled na hory budete mít z tohoto moderního hotelu, který se jmenuje Tee House. Nabízí luxusní apartmány Deluxe za cenu kolem 3 000 Kč za noc o víkendu. A v této ceně budete mít opravdové pohodlí, pokoje v elegantním designu. Samozřejmostí je vlastní balkón, klimatizace, snídaně a mnoho jiného.

V obci Čeladná najdete samozřejmě i mnoho ubytování u místních buď pomocí osobního kontaktu, nebo služeb typu AirBnb. Nicméně pokud vám nevadí být ubytován i mimo Čeladnou, máme pro vás tipy na hotely v okolí této obce.

Hotely v okolí Čeladné

Hotel Na Dolině v Trojanovicích

Tento hotel nabízí prostorné pokoje s bohatou výbavou. Najdete zde pokoje s vlastní koupelnou, psacím stolem a dokonce satelitní TV, což si nemůžete nechat ujít. Samozřejmostí je neplacené parkoviště pro hosty hotelu. cena je zde příznivá a pohybuje se kolem 2 500 Kč za noc pro dvě osoby o víkendu.

V tamější restauraci můžete ochutnat nejlepší lahůdky z moravské a české kuchyně. Snídaně se servírují ve formě bufetu.

Můžete si zde zahrát stolní tenis a nebo také kulečník.

Hotel je vzdálen pouhých 7 km od golfového resortu v Čeladné a 5 km od lyžařského areálu na Pustevnách.

Penzion a restaurace Staré Časy

V obci Horní Bečva najdete příjemný dobový penzion se jménem Penzion a restaurace Staré Časy. Je vzdálen zhruba 14 km od obce Čeladná, ale je zde také skvělá dostupnost do místních hor a přírody. Ceny se pohybují kolem 2 000 Kč za noc pro dvě osoby o víkendu.

Nabízí také překvapivě satelitní TV a dokonce bezplatnou WiFi. Pokoje mají samozřejmě vlastní koupelnu, ale navíc i své vlastní posezení. V letních měsících mohou návštěvníci využít letní terasu a dětské hřiště.