Tipy na zajímavé ubytování přes AirBnb v obci Čeladná

Plánujete dovolenou v horách? Co se ubytovat v Čeladné? Pokud nepreferujete hotely, pak je pro vás právě tento článek o zajímavých možnostech ubytování přes AirBnb.

Vila Amálka

Krásnou vilu za dobrou cenu najdete na okraji Čeladné a nese jménu Vila Amálka. Například týdenní pobyt v srpnu zde vyjde na cca 1100 Kč/noc. V této ceně budete mít svůj vlastní pokoj až pro dvě osoby. Samozřejmostí je vlastní koupelna. Nachází se kousek od Rehabilitačního centra a golfového hřiště, takže se jedná o skvělé místo pro milovníky golfu. Nabízí také krásný výhled na okolní vrcholky Beskyd -Stolová, Smrk, Skalka a Kněhyně.

Luxusní kempování v krásném stanu

Yvetta Orah provozuje kromě Vily Amálky, také krásný stan, ve kterém se můžete ubytovat. Je zde možné ubytovat až 4 hosty za cenu pohybující se kolem 1300 Kč/noc. K dispozici je koupelna v přilehlé nemovitosti, takže se jedná a skvělou kombinaci kempování ve stanu (na vlastním chráněném pozemku) a dobře vybaveného zázemí.

Apartmány LIZARD

Několik budov podobné architektury provozuje hostitel Vít. Můžete si pronajmout celou nemovitost za trochu vyšší cenu – cca 3500 Kč/noc až pro 6 osob. Někomu se může zdát cena vysoká, protože se přece jen jedná o horskou oblast v ČR, kde se dá běžně ubytovat výrazně pod 1000 Kč. Nicméně tyto apartmány nabízí skvělé soukromí, pohodlí a komfort, za který jsou ochotni někteří zákazníci AirBnb zaplatit.

Vila Apalucha49 v Čeladné – 12 osob

Krásná vila, kterou budete mít pouze pro sebe a své známé. Až 12 osob se může ubytovat u hostitele Viktora, který má skvělé hodnocení. Celkem jsou v tomto domě 3 ložnice (po 4 lůžkách) a 3 koupelny. Chata má svou společenskou místnost a díky tomu zde můžete uspořádat i rodinné dovolené s vlastním programem.

Zaujalo vás některé ubytování přes oblíbenou službu AirBnb v obci Čeladná? Pokud ano, tak neváhejte. Projděte si náš portál farskeluky.cz, ve kterém se dozvíte mnoho informací o Čeladné a okolí beskydských hor. Udělejte rezervaci na některém z těchto ubytovacích zařízení a my se na vás  budeme těšit.