Tipy na volnočasové aktivity v obci Čeladná a jejím okolí

Máte v plánu jet v blízké době do Čeladné, ale stále si nejste jisti, zda je to správná volba pro trávení volného času? Pojďme si ukázat, že rozhodně je. Máme pro vás tipy na volno časové aktivity, díky kterým se v této malebné obci kdykoliv zabavíte.

1. Večerní zábava a noční život

Co s načatým večerem? Pojďte si užít. V okolí Čeladné je několik skvělých restaurací, barů a klubů, které rozhodně stojí za to navštívit. Můžete začít večer kvalitním a lokálním jídlem v některé z místních restaurací a poté se přesunout do některého z dalších podniků. Například se nabízí návštěva kasina v nedaleké Ostravě, Frýdku-Místku a dalších. A nebo si můžete zahrát po vydatné večeři na hotelu online na https://www.play-amo.casino/cz/, kde najdete mnoho různých online her.

2. Procházky po horách

Do Čeladné jezdí nejvíce lidí právě kvůli krásné přírodě beskydských vrchů, které tvoří neodmyslitelnou součást tohoto kraje. Můžete se vydat na dlouhou horskou túru, ale také si udělat i jen krátkou procházku, navštívit další krásné obce a podívat se na obdivuhodné výhledy do okolí z blízkých vrcholů.

3. Společenské akce

Obec Čeladná žije! Po celý rok se zde koná neuvěřitelné množství akcí. Od koncertů, přes přednášky, po divadelní představení. To vše najdete v kulturních prostorech v této obci. Pokud jedete na týden, buďte si téměř jisti, že se během vašeho pobytu bude konat nějaká zajímavá akce, které se budete moci rozhodně zúčastnit.

4.Výlety do okolních obcí

Od Čeladné to máte opravdu kousek třeba do Rožnova pod Radhoštěm, kde můžete navštívit proslulý valašský skanzen. Dále se nabízí krásné rožnovské koupaliště a třeba výlet lanovkou na Pustevny.