RESORT

FARSKÉ LÚKYv Čeladná

Vítejte v Resortu Farské lúky Čeladná. Tento jedinečný areál spojuje nadstandardní bydlení s komfortním zázemím. O vaše pohodlí se postarají pracovníci recepce, příjemné chvíle strávíte v místní restauraci. Připravuje se výstavba krytého aquaparku. Resort se nachází v centru Čeladné, malebné podhorské obci, která nabízí jedinečné zázemí pro bydlení i volný čas...
Obec Čeladná, malebná vesnice ležící v samém srdci Beskyd. Najdete zde krásnou, mnohde člověkem nedotčenou přírodu, nádherné údolí řeky Čeladenky, potoky a říčky s čistou průzračnou vodou, ale také mnoho příležitostí, jak aktivně strávit rodinnou dovolenou, víkend ve dvou, nebo se pobavit s přáteli.

SLUŽBY

Recepce, umístěná u vjezdu do areálu, nabízí řadu služeb pro zpříjemnění pobytu na Čeladné. Nabídka služeb je sestavena s cílem zbavit vás běžných starostí a umožnit vám nerušeně odpočívat a užívat si všeho, co Čeladná nabízí.
1
Praní a žehlení prádla
Prádlo od Vás převezmeme na recepci a vyprané a vyžehlené si jej zde zase můžete vyzvednout ve smluveném termínu, na přání Vám jej doručíme přímo do bytu. Oblečení, ložní prádlo i oblečení na chemické čištění (obleky a jiné oblečení se zákazem praní) bude hotovo nejpozději do třetího pracovního dne.
2
Úklid bytu
Neztrácejte čas domácími pracemi, budeme se starat za Vás. Zajistíme Vám jednorázový i pravidelný úklid Vašeho apartmánu zkušeným a spolehlivým personálem.
3
Údržba zahrady včetně sekání trávy
Postaráme se o zahrádku Vašeho přízemního bytu. Kromě pravidelného sekání trávy provede zahradník údržbu či výsadbu zeleně dle Vašeho přání.
4
Péče o byt v době nepřítomnosti
Pokud plánujete delší nepřítomnost, budeme Váš byt pravidelně kontrolovat, větrat, regulovat vytápění, zalévat květiny, vybírat schránku. Také za Vás vyřešíme případné reklamace s dodavatelem.
5
Hodinový manžel
Potřebujete v bytě provést drobné opravy, zapojit pračku nebo jen pověsit obraz či poličku? Zkušený pracovník vše obstará za Vás.

PROVOZNÍ DOBA

Pondělí: 08:00 - 10:00 h
Úterý: 08:00 - 10:00 h
Středa: 08:00 - 10:00 h
Čtvrtek: 16:00 - 18:00 h
Pátek: 16:00 - 18:00 h
So, Ne, Svátek: zavřeno