Zajímáte se pravidelné dění v obci Čeladná? Tak jste tady správně. Na portále farskeluky.cz najdete vše podstatné o dění v této obci.

Co vše zde najdete?

Na našem portálu najdete veškeré důležité informace, které se týkají obce Čeladná. A co konkrétně? Máme pro vás informace o volnočasových aktivitách, restauracích, akvaparcích, společenských akcích a mnoho dalšího. Pokud nechcete, aby vám něco uniklo, tak se můžete právě zde přihlásit k odběru novinek.

Jak funguje odběr novinek na vaši e-mailovou adresu?

Je to jednoduché. Stačí do formuláře na této stránce zadat svou platnou e-mailovou adresu. Poté vám e-mailem přijde zpráva, ve které ještě potvrdíte svůj zájem o odběr novinek z portálu farskeluky.cz.

Ihned poté, jak vydáme nový článek, vám na vaši emailovou adresu pošleme upozornění  včetně přiloženého odkazu na portál farskeluky.cz. Vy si tak ihned mezi prvními můžete přečíst, co se děje v naší malebné obci Čeladná a nic vám neunikne.

Z e-mailových zpráv se samozřejmě můžete kdykoliv odhlásit. V patičce každého e-mailu najdete odkaz s proklikem, který funguje jako jednoduchý a rychlý způsob k odhlášení odběru novinek.

Přihlaste se i vy k odběru novinek

Pojďte do toho, je to snadné, rychlé, jednoduché a hlavně i bezplatné. Nepřijdete o nic důležitého a budete vždy v  obraze.

Aktuálně odebírá novinky několik stovek čtenářů a i vy můžete být mezi nimi. Neváhejte a přidejte se k nim. Stačí zadat svůj e-mail.

Jestliže jsme nezodpověděli na některé vaše dotazy ohledně odběru novinek, neváhejte a kontaktujte nás!